Taşımacılık Hizmetleri
İlham kaynağımız belli;
Hepimizin görevi farklı, amacı aynı...
Amaç: Üretmek ve bal tadında
Size sunmak...

Protokol ve VIP Taşımacılık

VIP Taşımacılık Deneyimine Sahip Profesyonel Kadro!

Türkiye sınırları içerisinde özel programlarınıza yönelik , talepleriniz doğrultusunda yabancı dil bilen şöfürlü VIP Araç Kiralama sunmaktayız.

Bireysel ve grup taleplerinize göre araç tahsis edilmektedir.

Standart KASKO ve Trafik Sigortasına ek olarak, yolcularımızın Ferdi Kaza ve Koltuk Sigortaları transfer araçlarımızda mevcuttur.

Talepleriniz doğrultusunda araçlarımızda, araç içi ikram, bebek koltuğu ve rehberlik hizmeti (Tercüman , Mihmandar ve Gezi Rehberi) verilmektedir.

 

 

Personel ve Öğrenci Taşımacılığı

Rahat ve Güvenli Yolculuk Garantimiz Altındadır.

Olimpiyat & Busem Turizm olarak anlaşmalı olduğumuz tüm kurum, kuruluş, firma ve okulların personel ve öğrenci taşımacılığının zamanında ve konforlu bir şekilde sağlanması, profesyonel kadromuzun görevidir.

Yolcularımızın rahat ve güvenli yolculuk etmesi garanti altına alınmıştır.

 

 

 

 

 

Kurumsal Araç Kiralama

Uzun Süreli Filo İhtiyaçlarınızda Çözüm Ortağınız Oluyoruz.

Olimpiyat & Busem Turizm olarak araç kiralamada araçlardan sağlanacak faydayı en üst düzeye çıkarabilmek için, marka - model ayırt etmeksizin kurumların uzun süreli filo ihtiyaçlarını karşılama dönemi boyunca oluşabilecek tüm maliyetler, yasal yükümlülükler ve hizmetleri üstlenerek karşılıyoruz.

Ölçek ekonomisinden kaynaklanan satın alma gücümüz ile hem maliyetleri konrol ediyor hem de araç ile ilgili tüm işleri üstlenerek zaman ve iş gücü tasarrufu sağlamanıza destek oluyoruz. Ayrıca kurumsal araç kiralama şirketinizin her türlü araç ihtiyacını öz kaynağınızı kullanmadan sağlamanıza yönelik akılcı avantajlar sunan bir sistemdir. Uzun dönemli araç kiralama hizmeti ile sınırlı kalmaz.